Najprawdopodobniej ostatnia aktualizacja z BL

Jako, że Yahoo dzisiaj odcięło w Polsce dostęp do Yahoo Site Explorera w którym sprawdzałem ilość BL katalogów bardzo możliwe, że ten parametr zniknie z listy i będzie to ostatnia lista zawierająca go.

Ze względu na sporo prac przy promocji listy, książki „Pozycjonowanie krok po kroku” i prac nad kolejnymi produktami lista nie była długo odświeżana, jednak sprawdzałem ją kilka tygodni temu i 90% stron utrzymało swój PR.

3 katalogi PR6 odnotowały spadki, 11 PR 5 również, 1 katalog PR5 awansował do PR6, blisko 60 katalogów PR4 wyleciało z listy, kilka PR4 awansowało do PR5. Oczywiście pojawiło się sporo nowych katalogów z PR4 oraz PR5. Ogółem lista zawiera 221 katalogów więc jest kilka więcej niż ostatnio niestety, ale kilka mocniejszych katalogów poleciało.

Wynik aktualizacji jest następujący 218 katalogów, a w tym:

  • 4 katalogów PR6,
  • 37 katalogów PR5,
  • 180 katalogów PR4.

Pamiętaj o darmowej aktualizacji listy. Jeśli zaś już utraciłeś taką możliwość zapraszam do aktualizacji listy z 50% zniżką dostępną na tej stronie https://www.listamocnychkatalogow.pl/blog/aktualizacja-dla-stalych-klientow-za-50-ceny.

One response to "Najprawdopodobniej ostatnia aktualizacja z BL"

  1. Skimind 09/07/2012 09:09 am Odpowiedz

    zawsze można użyć open site explorera, lub choćby darmowego domainjuice z angron.de do sprawdzania BL, ten drugi może sprawdzać do 20 na raz.

Napisz komentarz