Najnowsza aktualizacja – 168 mocnych katalogów!

Tak jak obiecałem w poprzednim wpisie zrobiłem kolejną aktualizację w tym tygodniu. Przeszperałem masę list, katalogów, zrobiłem ostry research i udało mi się doładować listę 49 cioma dodatkowymi katalogami (poza kilkoma tematycznymi wszystkie sprawdziłem dodając do nich stronę).

Łącznie na liście znalazło się 168 katalogów: PR6 – 7 katalogów, PR5 – 30 katalogów, PR4 – 131 katalogów. Cieszy mnie niezmiernie, że udało się przywrócić poprzedni stan listy mimo wielu spadków pr katalogów.

W przyszłym tygodniu planuję za darmo wysłać produkt wszystkim osobom, które potwierdziły zapis na listę mailingową po dokonaniu zakupu.

5 komentarzy to "Najnowsza aktualizacja – 168 mocnych katalogów!"

 1. Krystian 02/09/2019 08:00 am Odpowiedz

  Dzień dobry,

  pomagamy w efektywynym zdobywaniu nowych klientów naszym biznesowym partnerom. Bardzo dużym i niewielkim firmom. Skutecznie i nie obdzierając ich ze skóry. Najskuteczniejszą z metod, jest kampania mailingowa.

  Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani pozyskaniem nowych klientów i reklamą swoich produktów i usług za pomocą mailingu, to chętnie zadzwonię i bliżej zaprezentuję naszą ofertę. W takim przypadku proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu.

  Krystian Metko – tel.: 792-483-331

 2. Kancelaria CHF 10/01/2020 12:16 pm Odpowiedz

  Dzień dobry,

  jeśłi kilka lat temu zdecydowałeś się na kredyt we frankach szwajcarskich i mimo regularnego spłacania rat Twoje zadłużenie nadal jest gigantyczne – napisz do nas.

  Jesteśmy kancelarią prawniczą specjalizującą się w kredytach frankowych, skutecznie doradzamy ponad 1100 klientom. Pozwól, że pomożemy także Tobie lub Twoim bliskim.

  Zachęcamy do kontaktu – bez żadnych zobowiązań i całkowicie za darmo przeanalizujemy Twoją umowę kredytową i wydamy wstępną opinię prawną.

  Wystarczy w odpowiedzi na tą wiadomość podać numer telefonu na jaki będziemy mogli, w dogodnym dla Państwa terminie, zadzwonić.

  Z pozdrowieniami,
  e-mail: biuro@wyfrankowani.pl
  tel. 531-288-404

 3. Monika 04/03/2020 09:15 am Odpowiedz

  Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym dowiedzieć się czy reklamowali Państwo swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo skuteczne źródło nowych klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i dostarcza wszystkie konieczne elementy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać konkrety – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą ofertę.

  Pozdrawiam, Monika

 4. Marek 24/05/2020 08:34 am Odpowiedz

  Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Miłego dnia,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 5. Patrycja 18/06/2020 08:32 am Odpowiedz

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością przedstawię szczegóły naszej propozycji. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kula

Napisz komentarz