Darmowa 3 miesięczna aktualizacja listy

Wreszcie udało się! Od dzisiaj każdy kto dokona zakupu produktu „lista mocnych katalogów” i potwierdzi zapis na listę e-mailową, otrzyma możliwość darmowej 3 krotnej aktualizacji listy w ciągu 3 miesięcy.

Mam nadzieję, że to zachęci kolejne osoby do zakupu, a osoby, które już kupiły produkt będą jeszcze bardziej z niego zadowolone. Wszyscy, którzy kupili produkt mają darmową 3 miesięczną aktualizację od dzisiaj nie zaś od daty zakupu, aby było sprawiedliwie.

Jako, że w ostatnim czasie aktualizacje PR nie są zbyt regularne taka aktualizacja wydała mi się niezbędna. Do tego ostatnio na liście dodałem parametr site oraz bl więc będzie co aktualizować.

Na stronie https://www.listamocnychkatalogow.pl/aktualizacja znajdują się szczegółowe instrukcje jak pobrać zaktualizowaną listę.

Na razie cena pozostaje bez zmian więc zapraszam do pobierania aktualizacji listy.

Ps. Jeśli są jakiekolwiek problemy z pobieraniem aktualizacji piszcie do mnie na adres s.gdak@listamocnychkatalogow.pl

3 komentarze to "Darmowa 3 miesięczna aktualizacja listy"

 1. Paweł Pela 19/02/2011 10:58 am Odpowiedz

  Pobrałem aktualizację bez problemu 🙂 A teraz mam pytanie: jak na podstawie tych dwóch nowych parametrów oceniać katalogi? Co one zmieniają i co oznaczają?

  PS. Świetnie, że rozwijasz produkt i reagujesz na uwagi klientów i recenzentów! 🙂

  • admin 24/02/2011 23:37 pm Odpowiedz

   Site to parametr podający liczbę zaindeksowanych podstron w wyszukiwarce. Jeśli katalog zawiera dużo wpisów, a ilość zaindeksowanych w wyszukiwarce jest niewielka to może się okazać, że dodanie Twojej strony do tego katalogu będzie bezwartościowe.
   BL jest to liczba linków prowadzących do witryny. Jeśli katalog ma wysoki PR, a liczba linków będzie niska może to być podejrzane i jeśli katalog jest płatny należałoby przemyśleć czy jest sens do niego dodawać stronę.

 2. Paweł Pela 03/03/2011 18:33 pm Odpowiedz

  Aaa, OK. To z pewnością pomocne parametry i będę na nie zwracał teraz większą uwagę. Dzięki za informacje.

Napisz komentarz