Czarny piątek – Mikołajkowy prezent od Google

Dawno już nie było aktualizacji PageRank bo prawie rok temu i wiele mówiło się o tym, nawet sam Matt Cuts, że możemy nie doczekać się takiej aktualizacji, a jednak stało się inaczej. Tydzień temu na mikołajki Google sprezentowało nam aktualizację PageRank.

Niestety, ale aktualizacja mocno odbiła się na katalogach co może tylko pokazywać nam umniejszenie ich znaczenia, aczkolwiek mimo wszystko cały czas warto z nich korzystać.

Z 246 katalogów, które ostatnio miałem na liście aż 126 ucierpiało i wypadły z listy bo jak na razie umieszczam tutaj katalogi o wartości page rank minimum PR4.

Oberwało:

  • 5 katalogów PR6,
  • 22 katalogi PR5,
  • oraz 99 katalogów PR4.

Niestety nowych katalogów udało mi się znaleźć tylko 48 zatem lista mocno się ukróciła.

Obecnie na liście znajduje się 166 katalogów w tym:

  • 6 katalogów PR6,
  • 21 katalogów PR5,
  • 139 katalogów PR4.

ZMIANY! Ostatnia Bezpłatna Lub Po Obniżonej Cenie Aktualizacja Listy!

W związku z tym, że PageRank przestał być regularnie aktualizowany to dużo mniejszą wagę będę do niego przywiązywał podczas kolejnych aktualizacji, a zwrócę uwagę także na inne parametry. Niestety aktualizacja tak wielu parametrów przysparza mi sporo dodatkowej pracy czego efektem będzie rezygnacja z darmowej aktualizacji listy oraz być może także zniżki na jej aktualizację.

Póki jednak można to zachęcam korzystać!

Darmowa aktualizacji listy dla osób, które dokonały zakupu w ostatnich 3 miesiącach https://www.listamocnychkatalogow.pl/aktualizacja

Jeśli zaś już utraciłeś taką możliwość zapraszam do aktualizacji listy z 50% zniżką dostępną na tej stronie https://www.listamocnychkatalogow.pl/blog/aktualizacja-dla-stalych-klientow-za-50-ceny.

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy

Napisz komentarz